Konpetizioak

Konpetizioak


Gure instalazioetan burutzen diren
kirol konpetizioen egutegia ezagutu nahi duzu?


Eguna Ordua Instalazioa Espazioa Kategoria Etxekoa Bisitaria
2024/02/24 09:00 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F1 Zelaia Alebinak Ermua Blues 2013C San Antonio
2024/02/24 09:00 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B2 Modulua Benjaminak Eskolabarri 2014 Anaitasuna LH4-2
2024/02/24 09:00 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B1 Modulua Benjaminak Eskolabarri 2013 Zipiriñe
2024/02/24 09:00 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F1 Zelaia Benjaminak Ermua Blues 2015B Gertasport
2024/02/24 10:00 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Kadeteak Errotabarri Euskadi Zarautz
2024/02/24 10:15 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B1 Modulua Alebinak Anaitasuna LH6-2 Urduliz
2024/02/24 10:15 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F2 Zelaia Alebinak Ermua Blues 2013A Etorkizun
2024/02/24 10:15 Betiondo Kirolgunea Futbol 7 Zelaia - F1 Zelaia Benjaminak Ermua Blues 2014A Danok Bat
2024/02/24 10:15 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B2 Modulua Alebinak Anaitasuna LH5-2 Berango
2024/02/24 11:30 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B1 Modulua Benjaminak Saskibaloi Feredu Ermua Mistoa Tabirako
2024/02/24 11:30 Betiondo Kirolgunea Kirol Anitzeko Pista - B2 Modulua Alebinak Eskolabarri 2012 Urdina Basterre
2024/02/24 11:30 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia Jubenilak Ermua Blues Neberondo
2024/02/24 11:45 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Jubenilak Errotabarri Euskadi Loyola San Adrián
2024/02/24 13:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE El Pozo Ermua Dragones Negros
2024/02/24 14:30 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Ermua River FT Murruka Vent. Rada FT
2024/02/24 16:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia Jubenilak Beti Blues Artibai B
2024/02/24 18:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia Infantilak Ermua Blues 2011 Galdakao
2024/02/25 09:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE FC Latinos Juventud Sagarra SD
2024/02/25 10:00 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Kadeteak Saskibaloi Feredu Ermua Mistoa San Fidel
2024/02/25 11:30 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Centro Gallego La Forja FC
2024/02/25 11:30 M.A. Blanco Udal Kiroldegia Kirol Anitzeko Pista Infantilak Saskibaloi Feredu Ermua 2010 Saskibaloi Feredu Ermua 2011
2024/02/25 12:00 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Mamba Negra Txupi-Txuski
2024/02/25 13:30 Betiondo Kirolgunea Futbol Zelaia APFE Arroyo FC Tribuna FC

Ermua Kirolak

k/ Diputazio, z/g | 48260 Ermua

T. 943 17 90 90 /

kirolak@udalermua.net